A WC-ülőke és a Feng Shui Reagálás Hajnal 2007-04-05 19:02:00-i Blogjára
Hajnal (2007-04-05 19:02:00) |
A WC-ülőke és a Feng Shui
Kaptam ma egy körmail-t, ami férfiak üzeneteit tartalmazta nők számára. Nem szeretném most itt mindet elemezni, de egyet kiemelnék, amire talán van megoldás is.
Az üzenet így szól: Tanuld meg használni a WC-ülőkét. Nagylány vagy. Ha fel van hajtva, hajtsd le. Nekünk felhajtva kell, nektek lehajtva. Sosem hallotok minket arról panaszkodni, hogy megint lehajtva hagytátok.
A stílus nem éppen szerető férfit takar, de most nem is ezzel szeretnék foglalkozni.
A WC-ülőkének három állása lehet.
1. A fedél és az ülőke is fel van hajtva. Ez ugye a férfiak kedvenc pozíciója.
2. A fedél fel van hajtva, az ülőke pedig le. Ez egy női pozíció, de férfiak is használják bizonyos esetekben.
3. Ha nem használjuk a WC-t, akkor jó esetben a fedél és az ülőke is le van hajtva.
Na, ez a 3. változat a megoldás a problémára.
Sötétben botorkáló nőknek egy, a férfiaknak két alkatrészt kell megemelni. A végén pedig lehajtani. Ennyit kell csak megjegyezni. Nem olyan ördöngös feladat. És talán mindkét félnek megy.
És, hogy mi köze a WC-ülőkének a Feng Shui-hoz?
A Feng Shuiról szóló könyvek klasszikus tanácsa, hogy hajtsuk le a WC fedelét, mert különben elúszik a jólétünk.
Másképpen fogalmazva: Nem kívánatos látvány a házon belüli pénzelnyelő lyuk.
|
|

|